İhaleler

Değerli Tedarikçilerimiz ve Yüklenici Firmalarımız,


İnternet sitemizin bu bölümü, Dörtyol Hatay terminalimiz için yapılacak Teknik ve İdari mal ve hizmet alımlarımıza ait bilgileri içerir.

Global Terminal Services - GTS Teknik Grubu olarak 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren Dörtyol Terminalimiz için yapılacak ihaleli işlerin duyurularını tamamen web sayfamız üzerinden yapacağımızı ve teklif sahiplerinin tekliflerini GTS İhale Prosedüründe belirtilen mail ve/veya yazışma adresine vereceklerini bildiririz.

Global Terminal Services - GTS tedarik sürecini yöneten temel ilkeler rekabetçilik, şeffaflık, adil yönetim ve ayrımcılık yapılmaması prensipleridir. Global Terminal Services - GTS tedarik süreci modern uluslararası standartlara dayanmakta olup, ürün ve hizmet tedariğinde mal ve hizmetlerin kalitesinin, rekabetin hassasiyetinin, tüm tedarik bilgilerinin mevcudiyeti ve tüm potansiyel satıcılara / yüklenicilere eşit fırsatların sunulmasının en üst düzeyde sağlanmasını hedeflemektedir.

Bu tedarik sürecinin bir diğer hedefi de temel mal, iş ve hizmet kategorileriyle ilgili şirket standartlarımızı duyurarak tedarikçilerimiz ve yüklenici firmalarımız ile uzun vadeli ilişkiler kurulmasını sağlamaktır.

İlgilenen tüm tarafları herkes için eşit fırsatla, açık ve adil bir yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.

İhale prosedürümüzü ve ilgili formlarımızı aşağıda bulunabilir ve sorularınızı Global-Technicalteam@globalterminal-tr.com yöneltebilirsiniz.

Formlar ve Talimatlar

Timelapse III June 2019 from Global Terminal Services - GTS on Vimeo.

GTS BTM 22 02

Bitumen Dönüşüm Projemizin GTS.BTM-22-02 nolu ihalesi kapsamında, Dörtyol/Hatay’da bulunan tesisimizde ifa edilecek olan dyke duvarı yıkım/yapım, boru kanalı inşaatı, yol tamir işi ve sludge havuzu yapım işi ile ilgili ihale dosyamızı ekte bulabilirsiniz.

Saha ziyareti doğru maliyet çalışması yapmanız açısından büyük önem taşımaktadır. Saha ziyareti için Saha Müdürümüz Ziya Burtaşkıray ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziya Burtaskiray ziya.burtaskiray@globalterminal-tr.com +90 533 521 4645

Projemizin süresi çok kısıtlı olduğu için tekliflerinizi Kapalı Zarfta İstanbul Merkez Ofisimize 29 Nisan tarihine kadar göndermenizi önemle rica ederiz.

Bir diğer önemli konu da işin yapım süresidir. İhale dosyasında bildirilen sürelere uyacağınız şekilde planladığınız İş Programı ve Maliyet çalışması akabinde tekliflerinizi beklemekteyiz.

Belge:   GTS.BTM-22-02 İhale Dosyası.rar

Teslim Tarihi: 29.04.2022

GTS BTM 22 03

GTS TK 23-24 Tank Mekanik İşlemler, Dış Yüzey Kumlama ve Boyama, İzolasyon Yapımı.

GTS.BTM-22-03 nolu ihalemiz kapsamında, Dörtyol/Hatay’da bulunan tesisimizde mevcut 2 adet Petrol Depolama Tankımızın Dış yanal yüzeyler ve çatılarının kumlama, boya ve izolasyon işlerine ait İhale

Dosyası ve teknik dökümanları linkte bulabilirsiniz.. Boya tarafımızdan verilecek olup, diğer bütün malzemeler (izolasyon, ondülünlü alüminyum, kum ve sarf malzemeler) YÜKLENİCİ kapsamında olacaktır.

Kurulacak olan iskele görselii ilgili linkte yer almaktadır.

İhalemize katılımınızı rica ederiz. Öncesinde saha gezisi doğru maliyet çalışması yapmanız açısından büyük önem taşımaktadır. Saha ziyareti için Saha Müdürümüz Ziya Burtaşkıray ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziya Burtaskiray ziya.burtaskiray@globalterminal-tr.com +90 533 521 4645

Projemizin süresi çok kısıtlı olduğu için tekliflerinizi Kapalı Zarfta İstanbul Merkez Ofisimize 28 Nisan tarihine kadar göndermenizi önemle rica ederiz.

Bir diğer önemli konu da işin yapım süresidir. İhale dosyasında bildirilen sürelere uyacağınız şekilde planladığınız İş Programı ve Maliyet çalışması akabinde tekliflerinizi beklemekteyiz.

Belge:   GTS.BTM-22-03 İhale Dosyası.rar

Teslim Tarihi: 28.04.2022