Sosyal Sorumluluk

Global Terminal Services - GTS’in misyonu; çevreye duyarlı, fark yaratan hizmet kalitesiyle uluslararası standartlarda gelişerek büyüyen ve iş ortaklarına değer katarak Akdeniz bölgesinin sektörde lideri olabilmektir. Belirlediği değerler ise lider, güvenilir, kaliteli, başarı odaklı, gelişime açık olmaktır. Global Terminal Services - GTS; iş felsefesini oluşturan iş ve işçi sağlığı, kalite ve çevreye duyarlı çalışma konularındaki projelere destek vermeyi amaçlamaktadır. Global Terminal Services - GTS’in sosyal sorumluluk anlayışı da bu amaçlar doğrultusundadır. Sosyal sorumluluk faaliyetlerini gerçekleştirirken, tüm çalışanların katılarak rol alabileceği, faydalanabileceği, çevresel ve sosyal konuları dikkate alır.

Global Terminal Services - GTS; geleceği şekillendirirken eğitim öğretimin öneminin büyüklüğüne inanandığından eğitim bursları vermekte, ilköğretim okullarında kermes veya bahar şenliği organizasyonları düzenlemekte tüm çalışanlarının katılımı ile düzenli olarak Kızılay’a kan bağışları yapmakta, çevresel konularda hem TURMEPA ile deniz temiz faaliyletlerine destek vermekte, hem de ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmakta ve de çalıştığı yerde bölgesel gelisime katkı saglamkatadır. Her yıl faaliyetlerine yenilerini ekleyerek, sosyal sorumluluk olgusunu bir kurum kültürü haline getirmeyi hedeflemektedir.

Ağaçlandırma Faaliyetlerine Destek

Doğa bilincine sahip bir kuruluş olan Global Terminal Services - GTS Hatay Belediyesi ağaçlandırma faaliyetlerine düzenli her sene destek olmaktadır.

  more...

TURMEPA ile Kıyı Temizliği

Global Terminal Services - GTS daha temiz denizler için TURMEPA ile kıyı temizleme aktivitesi gerçekleştirilmiştir.

  more...

Bölgesel Okullara Destek

Global Terminal Services - GTS, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri adına destek olduğu Adana / Ceyhan ilçesi Mustafa Caf Ortaokulunu, çalışanları ile birlikte ziyaret etmiştir.

  more...

Spora Destek

Global Terminal Services - GTS, çeşitli spor dallarında kulüplere sponsor olmaya devam etmekte ve kendi çalışanlarını spor konusunda desteklemektedir.

  more...

Dörtyol Turunçgil Festivali

Global Terminal Services - GTS, her yıl düzenlenen “3. İlk Kurşun Dörtyol Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali”’ne düzenli olarak sponsor olmaktadır.

  more...

Kan Bağışı

Global Terminal Services - GTS düzenli olarak kan bağışı organizasyonları düzenlemektedir.

  more...

Eğitim Bursları

Global Terminal Services - GTS'in sosyal sorumluluk çalışmalarında eğitim ağırlık verdiği konulardan biridir. Okullara yaptığı bağışlar ve farklı eğitim seviyelerindeki çocuklara verdiği burslar ile desteğine devam etmektedir.

  more...